Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Suppose Ultimately I´m Interested In Music I´m A Musician I´m Not A Gunslinger That´s The Difference Between What I Do And What A Lot Of Guitar Heroes Do ~ The Edge
- Mister Brode, I have reason to believe you're FUCKED!!
- als de kat van huis is zit hij waarschijnlijk in de kroeg
- Schijt niet op de pianist
- Degenen die het litteken liketen likten de degen
- Have you Australian hair? Because it Sydney.
- Sommige mensen beweren nooit scheten te laten, maar ze herkennen wel het geluid als iemand anders er een laat. Ja, héél geloofwaardig.
- de stank in de waterzuiveringsstations doet me aan je moeder denken
- No one stays the same, You know what goes up must come down. Change is a thing you can count on, I feel so much younger now. ??
- Ergens op bezoek gaan en dan plots beseffen dat er ook in dàt huis ergens vuil ondergoed ligt... Brrr!!
- beter achter het hek dan in de sloot
- Ik kan grotverdoeme mijn onzichtbare hoorapparaten niet meer terugvinden
- de site voor zwamkutten en mestmuilen
- Het chronisch aandachtstekort van Mauves4Life, het zieli9ste figuur op HE5G0AL chat, gaat hier aangevuld worden
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4306:
valt de avond vroeg, zit ik in de kroeg

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 39 characters, waarvan 2 a's, 3 d's, 4 e's, 2 g's, 3 i's, 2 k's, 1 l'en, 2 n'en, 3 o's, 2 r'en, 2 t's, 3 v's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Nanou wij krijgen melk van een koe! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 9 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


