Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Waar zijn die handen!? ~ Regi Penxten
- Moeten alle oksels hetzelfde zijn? JA DAT MOET!!
- Voor de linkse vakbonden is carnaval wel uitzonderlijk vroeg begonnen dit jaar :)
- This post is a natural product made from recycled electrons. The slight variations in spelling and grammar enhance its individual character and beauty.
- wat baten stok en bril als de uil geen handen heeft
- Afslanktips: daar ben je vet mee.
- Binge-bijbel-lezen, dàt zou nogal eens iets zijn seg!
- De belangrijkste mensen zijn niet degenen die het hoofd vol kennis hebben... het zijn degenen die het hart vol liefde hebben, oren om te luisteren, handen om te helpen
- Ik ga de EO eens flink terugpesten!
- The quick brown fox jumps over the lazy dog.
- Zó veel namen om uit te kiezen en dan je zoon Lambert noemen...
- Leekens, het enige positieve wat gij voor de duivels hebt gedaan, is vertrokken om er bij brugge ne puinhoop van te maken. En ik zal u daar eeuwig dankbaar voor blijven. dikke prutser
- Johanz Schleidner of Harmburg holds the item that won him the prize for the Most Painful Object inserted in a rectum.
- Elis, de schepper´s vieze oom bedacht raadzaam hoe hij haar tweede garage kon inpalmen voor onwettelijke doeleinden
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4057:
INJE MAMUE MAKE YOR12 Atos 56506400) Analis, e sh Cardones 32, 6. f. Mottiesh.3394) Deodora. Dare this andane 1360. F. Matta St. 278651 MiB Cardona.

In dit kwootje zitten 20 woorden, samen goed voor 148 characters, waarvan 10 a's, 4 d's, 6 e's, 1 f'en, 3 h's, 4 i's, 1 l'en, 5 n'en, 6 o's, 4 r'en, 6 s'en, 7 t's, 4 nullen, 3 enen, 3 twee's, 4 drie's, 2 vieren, 3 vijven, 5 6'en, 1 7'en, 1 8'en, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej mevrouw ik laat je staan in de kou! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 269 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 29/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
JEWEL - Foolish Games 13
12
15
REPUBLICA - Ready To Go 5
16
17
18
LEWIS CAPALDI - Forget Me 11
19
21
CIRCUS CUSTERS - Monica 20
22
23
FLEETWOOD MAC - Tusk 12
24
25
26
L7 - Pretend We’re Dead 17
27

