Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Less is more. ~ Rue Rapide
- Net mijn eerste spuit gekregen. Was wel raar want het gebeurde achter het Station en het vaccin werd ontdooid in een lepel met een aansteker eronder
- Richard Klepelgieter is zó snel, dat hij in één hand kan klappen, door deze zo verschroeiend snel te bewegen dat er een kleine sprong voorwaarts in de tijd plaatsvindt, zodanig dat wanneer hij zijn hand draait en in de andere richting beweegt, deze de "vorige" beweging tegenkomt. *KLAP*
- You're post is so vaginaized here is an extra set for you:
- Holbewoners van Hamont
- Heej Jeanette er ligt weer kots naast je bed! Heej ja heej ja hooow!
- Думаю, это понравится участникам группы
- er was nog geen kwootje wat het woord 'schijven' bevatte, dus vandaar. Vandaag.
- ooit breek ik de nek nog over die hond!
- Doorzichtige nagellak is een ideaal vervangmiddel voor Tipp-Ex voor wanneer je geen fout hebt geschreven.
- recht is iets krom wat verbogen is
- Al snel doir dat we niet in een ei moesten rijn
- Iedereen spreekt van mijn drinken maar niemand spreekt over mijn dorst
- Ik wil "strontzak" intypen in de zoekbalk van Google en wanneer ik de n typ wordt "Lambert" gesuggereerd! Als ik dan afbeeldingen kies zie ik een lelijke kalende man met een rare snor, een bril en een zure uitdrukking op zijn gezicht, en zijn kledij lijkt wel het uniform van een buschauffeur
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3758:
Plichtbewuste krokodil wacht zo'n 100 jongen op rug zijn geklauterd om rivier over te steken

In dit kwootje zitten 14 woorden, samen goed voor 92 characters, waarvan 2 a's, 1 b's, 2 c's, 2 d's, 10 e's, 3 g's, 2 h's, 5 i's, 2 j's, 4 k's, 3 l'en, 1 m'en, 5 n'en, 7 o's, 1 p's, 6 r'en, 2 s'en, 6 t's, 3 u's, 2 v's, 2 w's, 2 z'en, 2 nullen, 1 enen, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Albrecht wij lachen met Anderlecht! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 83 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 19/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
7
8
9
10
11
MC5 - Kick Out The Jams 25
13
SYSTEM 01 - Drugs Work 3
15
16
BOTS - De Lange Weg 6
17
18
DOE MAAR - Nachtmerrie 31
19
DEVO - Girl U Want 16
22
THE SHINS - Phantom Limb 18
24
POND - Young Splendor 14
25
26
APPALOE - Ritmo Inferno 28
27
FATBOY SLIM - Praise You 13
28


