Kwootjes
- We thought that if we lasted for two to three years that would be fantastic ~ Ringo Starr
- Heej dag Kjeld heb jij tot twintig geteld? Heej ja heej ja hooow!
- Mister Brode, I have reason to believe you're FUCKED!!
- This site definitely has all of the information I needed about this subject
- de appel valt niet ver van de peer
- I love how they showed us at the very beginning that we have to take the eggs out of the carton first. I don’t think I would’ve connected those dots otherwise
- random tekstje
- Verder onderzoek word uitgevoerd. Bron: Mai Breein
- We zijn onze Privacyverklaring en Cookieverklaring aan het bijwerke
- Buffer overflow
- IK VIND DAT ER VERANDERING MOET KOMENEEN KONTRACK MOT EEN GANS JAAR UIT DOEN, NIET IN HET MIDDEN VAN HET van het seisoon veranderen,??,,,,,,,,
- How do you do and how do you do your wife?
- Excuses are like rear ends. Everybody has one and they stink
- hibineren popineren zael
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3425:
Perry Slaats, een echte straffe, maakt zijn omgeving bang door luid te blaffen

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 79 characters, waarvan 7 a's, 2 b's, 1 c's, 2 d's, 9 e's, 4 f'en, 3 g's, 1 h's, 3 i's, 1 j's, 1 k's, 3 l'en, 2 m'en, 5 n'en, 3 o's, 4 r'en, 2 s'en, 5 t's, 1 u's, 1 v's, 1 y's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Matroos heb jij gekakt in die doos? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 158 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

