Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Was Perceiving Myself As Good As A Man Or Equal To A Man And As Powerful And I Wanted To Look Ambiguous Because I Thought That Was A Very Interesting Statement To Make Through The Media And It Certainly Did Cause Quite A Few Ripples And Interest And Shock Waves ~ Annie Lennox
- Patient: "Hoe komt het dat ik soms last heb van een stinkende adem?"
Dokter (met hand voor de neus): "Je moest eens weten hoeveel last de ànderen ervan hebben!" - Spreek jij ook gays? "Ja hoojjj! Wij ghaan shometheen even naar een thuincenthrum..."
- Het is gewoon een mooie vrouw wat valt er dan nog te zeggen?
- 'n kennis van Dennis is een maat van Kaat.
- had bijna een nieuwe versterker gekocht maar kwam er net optijd achter dat er op de huidige een soort mute-knopje was ingedrukt en er daardoor dus geen geluid uit de speakers kwam. Joeng joeng joeng toch
- Welke tampons gebruiken zwaarlijvige vrouwen? Obees.
- duumke haw uh verreken gekocht duumkes zoon haw t toews gebroacht laank haw gestoken fielefak haw worst gemakt en klein peenkske haaw het allemoal opgehapt
- op een goede dag ontdekte ik dat ik ook iets anders kon doen met mijn geslachsdeel dan enkel plassen
- Ti potrebbe interessare
- wat sta je daar nou weer te rubberkutten!?
- wat zit bij een vrouw van 25 onder de borsten en bij een van 65 ertussen? De navel.
- Soms is wachten op een bericht uitzichtloze hoop.....
- Als zeep op de vloer valt, is de zeep dan vuil of de vloer dan proper?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3183:
'Mr Bean brengt mensen bij elkaar' de tijd waar we nu inzitten: GEEN SAMENSCHOLING!!!

In dit kwootje zitten 14 woorden, samen goed voor 85 characters, waarvan 5 a's, 2 b's, 2 d's, 8 e's, 1 g's, 4 i's, 2 j's, 1 k's, 1 l'en, 1 m'en, 7 n'en, 4 r'en, 1 s'en, 4 t's, 1 u's, 2 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Ijf je hebt de smoel van een wijf! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 16 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


