Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- When you're good, you get critisized... ~ Rob Pilatus
- Ik HAAT nachtschijten
- Moeilijke dagen voor de jonagoldman: die mens ziet nu plots "compotte"theorieën tegenover zichzelf
- vwalla wad jij borbleem a niffo is gewun nedelant
- Shit rechtse onderbroek in teelbal lul
- En weer zijn er mensen die het concept van een puzzel totaal niet snappen. Staat er iets over ledlampen of spaarlampen in de opgave? NEE! Als je de oplossing niet weet dan weet je ze niet en daarmee u
- Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
- In een onwezenlijke, ontastbare en oppermachtige godheid geloven = OK. Durven te stellen dat er een parallelle wereld is die de onze soms kruist = dwaas. Yeah right. Religie = hypocriet
- internet zal volgens de laatste peilingen minstens drie generaties naar de haaien helpen
- Harmerald Van Der Warkum is niet bepaald wat men noemt 'een vrolijke Frans'; onverdraagzaamheid en gebrek aan ook maar enig fatsoen vormen de nefaste basis voor 's mans karakter.
- ik vind 2x per dag gaan kakken ruimschoots voldoende, maar de natuur beslist daar meestal anders over... tja!
- Ik kan nu toch wel een lijstje voorleggen van namen van personen die zeker en vast en definitief OFF KUNNEN FUCKEN!!!!!!
- Je zit weer aan die eekhoorn op die rolschaats te denken he!
- Ik word liever gehaat om wie ik ben dan geliefd om wie ik niet ben...
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3099:
plodding on down lifes weary path

In dit kwootje zitten 6 woorden, samen goed voor 33 characters, waarvan 2 a's, 3 d's, 2 e's, 1 f'en, 1 g's, 1 h's, 2 i's, 2 l'en, 3 n'en, 3 o's, 2 p's, 1 r'en, 1 s'en, 1 t's, 2 w's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Omer heb je weer jeuk aan je ster? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 150 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

