Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- This is one place were technology has become important to us. Working on a digital setup, you can just take things off then put them in other places and contruct your framework without loosing generation and end up with this carefully contructed, multi-layered format, but at the same time all of the parts in it are improvised and loose. Without digital technology, you couldn't do that. ~ Mark Hollis
- El ee em bee ee are tee, one two three four five, cleemah is your number three and failure = your life
- Inzicht en kermis kun je vermenigvuldigen door het te delen
- morgenstond geeft een pot vol stront
- Dat is een serieuze bruine streep door de rekening!
- Geen belgen bij de slachtoffers? Oh, dan is er in feite niks aan de hand. Is er een probleem ergens? Het is zacht weer voor de tijd van het jaar, er is voetbal en we hebben veel te eten; Slaapwel liev
- als de kat van huis is heeft de hond eindelijk rust
- zijn er ook mensen die ECHT converseren zoals ze in ´Thuis´ doen?
- tombrugesboyforever: frenzie , niet iedereen is zo intillectueel als gij he
- Welke 3 bananen passen bij jouw gezicht?
- Jij denkt zeker dat je Steve Miller Band!?
- 모종 힐스테이트 아파트 가격이 치솟으면서 '
- Het stambeeld is allessinds omploft
- Fijn dat je erover nadenkt haken met mensen dan, maar mooi, gewoon zo, jij geen netels tenzij oprecht
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3003:
Unsubscribe ici

In dit kwootje zitten 2 woorden, samen goed voor 15 characters, waarvan 2 b's, 2 c's, 1 e's, 3 i's, 1 n'en, 1 r'en, 2 s'en, 1 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Antoon ik ben het niet meer gewoon! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 161 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
13
14
15
BOTS - De Lange Weg 11
16
18
21
22
24
25
ROEL TIJSKENS - Novelle 31
26
PAUL MCCARTNEY - Great Day 26
27
RUSH - Subdivisions 18
28
29
STEELY DAN - Dirty Work 7

