Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Anarchy is the only slight glimmer of hope ~ Mick Jagger
- The dog who is so angry he cannot move. He cannot eat. He cannot sleep. He can just barely growl. ...Bound so tightly with tension and anger, he approaches the state of rigor mortis.
- Het is hier net een kleutertuin, en daarom voel ik me hier zo goed thuis!
- Ik heb vandaag een stuk of 4 'reels' op facebook niét bekeken. Mijn leven suckt!
- because we don't understand the big bang, women must dress with long sleeves and men shouldn't have sex together
- Dacht dat ik dit met jullie zou delen, het is een interessant verhaal Ik heb eerder vandaag een aanbetaling van €250 gedaan en ik heb al €63,07 aan
- Dat is net zoals het "vergelijken", je stelt hiermee dingen gelijk zonder dat je de tekortkomingen van de mindere toevoegt. Ja, tovenarij als het ware
- DAN HAD JE MAAR NIET ZO STOM MOETEN DOEN!!!
- Just because large words confuse you, it doesn't mean it's not real
- wie niet horen wil moet op de blaren zitten
- Spanklem wordt geopend
- Daar staat ie weer met z'n opgetrokken armpje
- scotsman mississippian mccullough yond distinguish handbag einstein antennae baffle byzantine legislature handbook salutation livestock
- hij gooit de ring in de handdoek
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2678:
Er gaat nogal gekakt worden in Mechelen 🤔

In dit kwootje zitten 7 woorden, samen goed voor 49 characters, waarvan 4 a's, 1 c's, 1 d's, 5 e's, 3 g's, 1 h's, 1 i's, 2 k's, 2 l'en, 4 n'en, 2 o's, 2 r'en, 2 t's, 1 w's, 2 nullen, 1 enen, 1 twee's, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martijn jouw oksel stinkt naar azijn, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 64 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



