Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I just do what I do. I like to make music ~ Neil Young
- That’s not god, that’s ACME, the coyote always uses them to get across the canyons
- It Was a Very Long Conversation but at the End We Didn't Shake Hands
- In de toegevoegde tijd, toen het kalf al verdronken was voor de Luikenaren, maakte Denkey er nog 0-2.
- De site voor mensen die denken dat ze heel wat zijn!
- Wil degene die met mijn trekhaak heeft zitten kontneuken na zijn genot ook de trekhaak schoonmaken er hing nl nog stront aan
- Well well... I just got vaginaized. How funny.
- Laten jullie je eigen paard verzorgen?
- Ik moet kakken
- alleen dode vissen gaan met de stroom mee
- Hoe te te nemen zorg van een vervelende jonge met onverschillig ouders! :-P Zie ook: Disney World verrassing gaat niet vrij geplande
- Heej Rozet heb jij nog koffie gezet? Heej ja heej ja hoow
- Gent komt op de valreep nog langszijk. Dompi vindt het hoofd van Plantsoen en die kopt de bal
- Heej Korneel ik heb 'n konthaar te veel! Heej ja heej ja hooow!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2541:
Weet je waar ik ben geweest? Al drie weken... De weekends... Oegstgheejst

In dit kwootje zitten 12 woorden, samen goed voor 73 characters, waarvan 2 a's, 1 b's, 2 d's, 17 e's, 3 g's, 1 h's, 2 i's, 2 j's, 3 k's, 1 l'en, 3 n'en, 2 r'en, 4 s'en, 4 t's, 4 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Korneel ik heb 'n konthaar te veel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 147 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

