Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I´m a tidy sort of bloke I don´t like chaos. I kept records in the record rack, tea in the tea caddy, and pot in the pot box ~ George Harrison
- grotesko is ne schat van ne vent!
- ergens met kop en schotel bovenuit steken
- ᗅᗺᗷᗅ
- Vetokele Kovalev Vinokourov Kovalenko Kollen
- Terwijl de hormonale rust langzaam was weergekeerd deden bepaalde aanwezigen toch hun uiterste best om de chaos - middels vreemde rituelen - nieuw leven in te blazen.
- Er komt een moment waarop je moet stoppen met een oceaan over te steken voor mensen die niet eens over een plasje zouden springen voor jou.
- Turkeys Saved For Breeding Were Eaten By A Fox Last Weekend... The Irony!
- Gonnie Plantah, überdeskundig connaisseur op het gebied van faalkunde, is één van de velen die een kwootje kregen toegewezen en ni bestaan
- Hoі! Ιk heb gemerkt dаt veel ϳоngеnѕ dе voоrkeur gеven аan gеwonе mk
- We zijn spoedig naar de opzoek!
- Esther Verkaats, een vrouw die hardnekkig weigert zich door een geauthoriseerde geneesheer te laten behandelen, heeft na twaalf (!) pogingen eindelijk haar rijbewijs behaald.
- We hopen dat je het leuk vindt om terug te kijken op je herinneringen op Facebook, van de recentste herinneringen tot die van lang geleden.
- al schijnt in november de zon, 1000 kg is en blijft een ton
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2493:
vwalla wad jij borbleem a niffo is gewun nedelant

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 57 characters, waarvan 5 a's, 2 b's, 2 d's, 5 e's, 2 f'en, 1 g's, 3 i's, 2 j's, 4 l'en, 1 m'en, 4 n'en, 2 o's, 1 r'en, 1 s'en, 1 t's, 1 u's, 1 v's, 3 w's, 1 twee's, 1 vijven, 1 6'en, 1 7'en, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Nanou wij krijgen melk van een koe! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 194 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 21/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
10
11
17
TONIC - Marylin En Jean 16
19
KOTO - Dragon’s Legend 19
21
OASIS - Champagne Supernova 20
22
23
BRAD - The Day Brings 17
24
BEN FOLDS FIVE - Brick 9
26
YAM - You Took My Heart 30
27
28
29

