Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If this word "music" is sacred and reserved for eighteenth and nineteenth century instruments, we can substitute a more meaningful term: organization of sound. ~ John Cage
- Als je een 'pistolet' voor je neus krijgt, is je broodje gebakken.
- keutelscheur - keutelgleuf - kakgat
- Jehjoa, veer zeen oach ingesjreve veur de Groëte Heëlesje optocht.
- Learn how to fop people
- ochtendstond geeft een rotte smaak in de mond
- er is de afgelopen eeuwen dan ook veel te veel stront versast!
- Volgens sommige religies komen mensen die bier drinken in de hel terecht. Mensen zoals ik dus. En mijn vrienden uit het café zullen er ook zijn.
- Wer hat Bock, donnerstags schon so viel zu saufen, dass das komplette Wochenende danach auf dem Teppich im Bad verbracht wird? Wir sind am Start und freuen uns!
- Ik ben slechts een wenkbrauw verwijdert van m´n utopische levensdroom
- wie niet waagt spaart geld uit
- image We informeren hierbij dat we een adresbevestiging nodig hebben om de pakketverzending opnieuw te bevestigen. CONSULTA AQUÍ
- Wanqeur
- Als je een tijdje niet op facebook kijkt, begin je toch het geklaag te missen
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2273:
OH God ons redden Hallo mensen. Heb je foto ' s van het ongeluk dat gebeurde vanochtend in de stad naar een van uw ouders? Hier een paar foto ' s. Enter en u zult zien

In dit kwootje zitten 36 woorden, samen goed voor 171 characters, waarvan 10 a's, 2 b's, 1 c's, 9 d's, 22 e's, 2 f'en, 2 g's, 2 h's, 3 i's, 1 j's, 1 k's, 4 l'en, 1 m'en, 16 n'en, 10 o's, 1 p's, 7 r'en, 6 s'en, 8 t's, 6 u's, 3 v's, 1 w's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Zjeraar ik knip het vlees met een schaar! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 392 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
4
7
8
9
11
SILVERTEAR - So Deep 21
13
STRUGGLER - Night Fever 27
14
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
21
22
BON IVER - Second Nature 11
23
25
26
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
27
SCHMUTZ - Love Games 18
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


