Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If I ever get to go to the moon, I'll probably just stand on the moon and go´ Hmmm, yeah. fair enough. gotta go home now ~ Noel Gallagher
- She hated kissing him because he habit a habit of smoking and eating garlic before takes
- Dat Jean-Pierre Verhamzaag niet met zich laat sollen, is wel duidelijk. Zijn dochter van vijf zal zich 'de grap van zout in het suikervat' nog lang herinneren
- Geen belgen bij de slachtoffers? Oh, dan is er in feite niks aan de hand. Is er een probleem ergens? Het is zacht weer voor de tijd van het jaar, er is voetbal en we hebben veel te eten; Slaapwel liev
- Ik vind trouwens je coupe soleil erg goed staan bij je (overigens perfect getrimde) grote snor.
- Vind je het raar als ik mijn autobanden oppomp met een fietspomp tot 9 bar celsius?
- Het meel zorgt voor een natuurlijke en gezonde groei van de kippen, het kan geveord wordne vanaf dag 1 totdat de kuikens legirjp zijn
- Op T.V. toont een piemel altijd groter
- Rantsoen of proviand?
- De auto, die volgens zelfverklaarde kenners het meest op een afgedragen slof lijkt, is een Saab99
- Hae waaës good, mer ziej zoop
- En als ik ´m zó gebruik...? Vind je dat dan lekker? Hm?
- Het is een tijdje stil geweest rond de Nederlandse zanger Van der Bibs
- ik heb geen kruisje techts vanboven
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1547:
*tik* *tik* *tik* *tik* *tik* *tik* *tik* *tik* *tik* - Koeeeeeeeeeeennn.... koeeeeennnnnn... koeeeeennnnn.... *KLIK* Hallo met Koen

In dit kwootje zitten 17 woorden, samen goed voor 134 characters, waarvan 1 a's, 23 e's, 9 i's, 11 k's, 2 l'en, 1 m'en, 15 n'en, 5 o's, 10 t's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej mijn vriend je hebt een sticker verdiend! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 142 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

