Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- The Music Was New Black Polished Chrome And Came Over The Summer Like Liquid Night ~ Jim Morrison
- waarom gaat een belg op zijn brommer naar de boeren... om te kneugelen!
- E1000jen wat vind je het belangrijkste, de match of de hoogstaande conversaties in de chat?
- Vrouw gearresteerd voor het stelen van 16 linkerschoenen. Volgende week moet ze voor de rechter verschijnen
- dat is het puntje van ´n sigaar afknippen en daarna een gesprek over muizen aannvatten!
- Ergens op bezoek gaan en dan plots beseffen dat er ook in dàt huis ergens vuil ondergoed ligt... Brrr!!
- Hem betrekken bij vergaderingen heeft zoveel nut als een bladblazer: er is een poos véél lawaai en de problemen zijn gewoon verplaatst
- of huurs dich neet tegooi?
- Goede avond mevrouw ! hoe gaat het met je?.... Ik wil je graag privé een vraag stellen, dus ik heb je een privébericht achtergelaten
- Liefste, ik wou uw naam schrijven in mijn onderbroek maar de inkt was al op bij het eerste streepje.
- Plaats product. Shit spanklem
- Jammaaar ich weeedet nie jong, ich weedet ech nie, waarom vraag ge da oook aan miijj?
- True friends stab you in the front
- PC werkt niet goed. Blijf beschermd en update nu. Uw systeem is niet reageren
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1525:
Ik heb zelfs respect voor de mensen die ik haat, is dàt niks!?

In dit kwootje zitten 14 woorden, samen goed voor 63 characters, waarvan 2 a's, 1 b's, 1 c's, 3 d's, 8 e's, 1 f'en, 2 h's, 4 i's, 3 k's, 1 l'en, 1 m'en, 3 n'en, 2 o's, 1 p's, 2 r'en, 5 s'en, 3 t's, 1 v's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Carol ik hou het niét bij je vol, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 5 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
ED SHEERAN - Afterglow 27
18
21
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
23
ABC - All Of My Heart 23
26
SEAL - Kiss From A Rose 12
28


