Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If this word "music" is sacred and reserved for eighteenth and nineteenth century instruments, we can substitute a more meaningful term: organization of sound. ~ John Cage
- ik wordt gek van dt-fouten, spatie misbruik, foutief gebruikte afkapping,s tekens en andere lees teken's , enz
- Ignoring simple concepts most take for granted is the one thing flat earthers are very proficient at
- collega 1: "Kunt gij mij geen geld lenen?" Collega 2: "Ja, ik kan u geen geld lenen."
- mijn schoonmoeder is mijn trouwma
- sundays are for hangovers and takeaways
- Нoi! Ik hеb gеmеrkt dаt veеl ϳongens dе vооrkеur gevеn ааn gk
- Als spoilers je intrigeren, kijk de wedstrijd dan fullscreen
- Vraag: Er staan langs de weg wel eens bordjes met 'Zachte berm' Waarom staan er nooit bordjes met 'Harde berm'? Die krijgen ze daar niet in de grond.
- En maar bloemen schikken...
- Koning Balzac spuwde zijn gal uit en het klonk niet bepaald vriendelijk
- Situatie: je bevindt je op een groot evenement. Vraag je je dan af of iedereen wel proper ondergoed aanheeft?
? JA
? Nee - José Special Wan Kanobi
- 1758 - 2008: 250 jaar LEKKER Limburgs KATERLOOS bier! YEAH!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1402:
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.

In dit kwootje zitten 17 woorden, samen goed voor 106 characters, waarvan 7 a's, 2 b's, 4 c's, 5 d's, 6 e's, 6 h's, 9 i's, 3 l'en, 1 m'en, 3 n'en, 6 o's, 3 p's, 3 r'en, 13 s'en, 6 t's, 1 u's, 2 w's, 1 z'en, 1 6'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martien ik heb jouw remspoor gezien! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 227 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
KOTO - Dragon’s Legend 27
13
OMC - How Bizarre 17
14
THE SURFERS - Windsurfing 10
15
16
17
19
20
L7 - Pretend We’re Dead 29
21
22
BEN FOLDS FIVE - Brick 14
23
24
25
27
CIRCUS CUSTERS - Monica 30

