Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I got nasty habits; I take tea at three ~ Mick Jagger
- Een kennis van mij profileert zichzelf als een echte gamer, maar hij weet niet eens wat Tetris!
- Vind je het raar als ik mijn autobanden oppomp met een fietspomp tot 9 bar celsius?
- We kwamen (enkele kilo´s) aan bij een leeg perron en ik zei, het zit ´m in de details
- Jail De Bilde
- Momenteel moet ik niet kakken.
- What's the use of worrying?
- “Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.” ~Robin Williams
- Sonny Crockett lachte groen toen hij de 'I am gay'-stickers op z'n Ferrari zag
- why do people always distort someone's words to mean something hideous? Can we have a ''giving people the benefit of the doubt'' class in schools? jesus christ.ueueeetwie79;
- Het bevindt zich binnen de Antwerpse ring. Dus die M in de afkorting moet wel voor marginaal staan
- Na duizenden jaren geschreven geschiedenis, komt de mensheid collectief tot het oordeel, dat religie de kanker van de maatschappij is
- heb ook geen behoefte om op zo'n hypocriet feest vriendschappen aan te gaan met zogenaamde 'collega's'... pfffff fuck toch off!
- Voor de linkse vakbonden is carnaval wel uitzonderlijk vroeg begonnen dit jaar :)
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1030:
Helaas, je zoekt iets dat niet bestaat. Nou, 'niet bestaan'... Jouw kennis van de wereld zal dan wel net iets te beperkt zijn

In dit kwootje zitten 23 woorden, samen goed voor 138 characters, waarvan 10 a's, 3 b's, 4 d's, 18 e's, 6 i's, 2 j's, 3 k's, 4 l'en, 9 n'en, 3 o's, 1 p's, 2 r'en, 6 s'en, 12 t's, 2 u's, 1 v's, 3 w's, 3 z'en, 2 nullen, 2 drie's, 2 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej André je moeder doet weer niet mee! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 60 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8



