Hitstorie
- Geej se lèllike voel hod!
- Yeah, Wacko Jacko, Where Did That Come From? Some English Tabloid I Have A Heart And I Have Feelings I Feel That When You Do That To Me It´s Not Nice ~ Michael Jackson
- es wa onzin
- Sorry Gregory, my name is Dory, I work in the kitchen! (Danny B)
- wolkenienke
- Heb ik nog maar 2 keer uitgelegd, maar goed....
- Jammer dat je niet lactose- of glutenintolerant bent, Pietje. Of dat je geen posttraumatisme hebt door het smelten van de ijskap. En dat je ouders nog bij mekaar zijn. Anders had je zeker een gouden buzzer gekregen.
- Dit wordt het mooiste stadion in België, misschien zelfs in Europa” - en dan komt Cercle een stok in de wielen steken. Hahaha!!!
- Deze zite is pedagogisch onbelangrijk, met wat voorlezen en weet-ik-veel-wat
- ik MOET niet eens hoesten man!!!
- Tosi Vergistel, een ingetogen aggressor uit Warkburg, heeft ondervonden dat je niét kan voetballen met een bril. Een bal werkt véél beter.
- Van de moëdzzin wordt gezegd dat hij een minaret
- Een kerel zit in een stationsbuffet de krant te lezen. Komt er ne Antwerpenaar binnen, en die zegt: ´Gazet van Antwarpe eh!?´ Waarop de man antwoordt: ´Neenk, Ek zien van Bruhhe´
- The beige/ orange striped pants have a large fox on the shit.
- 'Gesterkt door de vocale steun van zijn meegereisde fans heeft Lokeren er zin in.' Zijn ze alle twintig daar?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Hitstorie
SPEEDY J - "Pullover"
- (Remix)
Dit nummer heeft nog niet in de Eluterius Top-30 gestaan! Als jij vindt dat dit nummer in onze Top-30 hoort , dan kan je erop stemmen!
Denk er wel aan dat je dan nog twee nummers erbij moet stemmen! Dat is wettenlick verpligt!
Kijk en luister naar Speedy J - Pullover - (Remix)
★ Als je een interessant weetje hebt over de video, zoals een opnamelocatie, een bijrol van een bekend persoon, het gebruik in een reclamespot, ... dan mag je dit ook steeds toevoegen!
Je moet ingelogd zijn om een videoclip en/of weetjes hierover te kunnen toevoegen.
Log in / word lid
De kleine lettertjes
☆ Wie heeft er meegewerkt aan dit nummer?· Klik hier als je medewerkers wil toevoegen. Dankjewel!
Terug te vinden op...
· Pullover, Single, Vinyl, 1992
~ Bekeken: 6 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

