Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- It was a very formative time for me when I was getting into music It was the year of the concept album and there were so many fantastic singles ~ Paul Weller
- Mijn opinie is zo'n beetje als een scheet; moeilijk om binnen te houden en als ik ze loslaat, weet iedereen het en minstens één persoon gaat de kamer verlaten.
- wie niet sterk is moet zijn vrienden meenemen
- Hoelang een minuut duurt, hangt ervan af aan welke kant van de wc-deur je je bevindt.
- Als je iemand niet kan verdragen, loop dan eens een km in zijn schoenen. Je bent dan niet alleen 1 km van hem verwijderd, maar bovendien heb je zijn schoenen!
- Keer tot inkom
- the holy spirit has descended upon this apostle tombstone block demonstrator
- hooi in de schuur en regen op de daken hebben niets met elkaar te maken
- Ja! Dan gaan we samen fijn romantisch naar een strand, we maken een kampvuur, jij vraagt me ten huwelijk en ik lach u gewoon uit!
- He Kweeted on my drawing!
- Sorry Bearnice, maar mijn liefde voor mijn paarden gaat verder dan voor jou... En ook verder, véél verder dan gewoon paardrijden en wat borstelen op zondagvoormiddag... Snap je?
- Je bepaalt niet zelf op wie je verliefd wordt, dat is nog altijd iets wat je niet kunt controleren en dwingen. Je bent het of je bent het niet.
- Gericht op voorwerpen en personen leren spuwen in 6 stappen. Allé tips
- en als de jeugd drugs nemen zuipen en niet anders dan ruzie ellende miserie dat mag een sigaret roken boete 500euro ga een gaan wandelen met een hond al destront dat de mensen van hun eigen hond niet opruimen boete leuk he op speelplein met je kind en constant hondestront boete ???
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Anders: Hallo, hoe gaat het...
sorry als ik je stoor Alleen dat als ik contact met je opneem Het is omdat ik je profiel zag in mijn vriendensuggesties en dan ken ik je niet. Ik was nieuwsgierig om je profiel te bezoeken en door door je profiel te bladeren was ik sta versteld van je publicaties, ik vind .. veel leuk en ik hou van je foto's reden waarom ik contact met je heb opgenomen zodat ik een van je vrienden word, dus als je het niet erg vindt Klik op Mijn profiel, stuur me een vriendschapsverzoekof beantwoord me op Messenger. ,
Gilli Ganse
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Anders: Hallo, hoe gaat het..."
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


