Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- I guess I am a feminist of sorts. I love women so much, and I celebrate the feminine in me because I appreciate it so much. ~ Steven Tyler
- Erik just zéén vertrekke van zéén kruk ... Bickysaus biehale blijkbaar
- Stolen!
- hedde al iets gepakt tigge den hoest?
- de meeuwen vliegen hoog, we houden het vandaag niet droog
- treinen rijden op rails niet op tijd
- For me it's like the drop in the emmer who is totally full
- we moeten de handen uit de mouwen stropen
- Anadangəlmə hipotireoz Uşaqlarda adətən, çünki çox yüksək fetal çəki inkişaf edir. In neonatal dövrdə həkimlər gec gediş meconium, köp, qeyd göbək yır
- Als je in god gelooft zal je nooit nog bang zijn. Inderdaad want dan ben je alle realiteitszin kwijt
- Zooofff, what the hell was that, oops, seems to have been my life, can I have another one?
- I, for one, welcome our giant viroid and parasitic worm overlords!
- Het moet wel een beetje in mijn geit passen he...
- Tell a man '17', he thinks '17'. Tell a woman '17', she thinks '((1/10) * ((((7713/6)*2)-71)/20)+45)'
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Mijn vrouw smijt met deuren
Dus mijn vrouw en ik hebben onlangs een kind gekregen en dit is nu pas een probleem geworden omdat ze hem nu een paar keer wakker heeft gemaakt. Het kwam vandaag tot een hoogtepunt omdat ik momenteel ziekjes ben en probeer te slapen. Ik heb een paar keer in de woonkamer geslapen en toen ze binnenkwam, sloeg ze de deur dicht zoals ze dat dikwijls doet.Ik vroeg haar na de 2e keer of ze de deur stiller kon sluiten en ze zei dat ze er gewoon doorheen loopt en ze de helemaal niet met deuren slaat.
Daarop gaf ze me de krant, ging de keuken in en sloeg de deur wéér achter zich dicht. Door de slag vielen twee fotokaders om en ik hoorde mijn trofee in de vitrinekast daveren.
De derde keer gebeurde even later toen ik weer sliep en zij naar de keuken ging. Ik vroeg haar toen of we onze sociale assistent moesten raadplegen en ze zei dat ze dat niet nodig vond.
Even later, nadat ik gedoucht had, ging ik naar onze slaapkamer waar zij ook was en vroeg of we erover konden praten. Ze vertelde me dat ze voor vandaag, aangezien ik ziek was, zou proberen voorzichtig te zijn, maar ze zou niet gaan proberen als een dief door haar eigen huis te sluipen. Wat moet ik hiermee!?
help mij,
,
Gerik Gorijn
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Mijn vrouw smijt met deuren"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


